FİRMA HAKKINDA

 

 

Firmamız faaliyetine 1980 yılında tarım sektörünün kalbi olan Konya ilinde başlamıştır. Hasan UĞUZYİĞİT tarafından kurulan işletmemiz; Vanvey, Pulluk, Tesviye Küreği ve Yükleme Kepçesi gibi ürünlerle faaliyetine başlamış ve piyasada kendine yer bulmuştur. 1984 yılında çayır biçme makinesi üretimine başlayıp, o yıllardan bu yana yeşil yem bitkileri ( yonca, fiğ, mercimek, nohut, çayır, yulaf, arpa vb.) biçme makinesi üretimini arttırıp, en doğru ve sorunsuz biçimi sağlamak amacıyla arge çalışmalarımızı sürdürdük. Şu anda makaslama kesim sistemi ile biçim yapan, çift hareketli biçme makinesi üretimini sürdüren ve siz değerli müşterilerimizden gerekli ilgiyi gören firmamız; bu ilgi ve beğeni üzerine daha verimli biçim sağlamak amacıyla ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

 

Bunun yanında traktör arka yükleme kepçesi üretimi yapmaktayız.

 

Yıllar içinde büyüyen ve gelişen sektörde kalıcı olmak için prensip olarak, üretimde her daim kaliteli, sağlam ve kullanılabilirliği yüksek ürün imal etmeyi düstur edindik. Bu bağlamda siz müşterilerimizden gelen eleştiri, talep ve önerileri en hızlı şekilde uygulamaya koymak bizim için önemli ve vazgeçilmezdir. Bu konudaki hassasiyetimizi bilen müşterilerimiz yılar önce bile firmamızdan ürün satın almış olsalar dahi tekrar bizi tercih etmektedir.

 

Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmaması için satış sonrası hizmet konusunda oldukça hassas davranmaktayız.

 

Alanında uzman, deneyimli personelimizle birlikte doğru, dürüst ve güvenilir ticaret yaptık. Bundan sonrada bu konularda taviz vermeden siz müşterilerimizin güvenini koruyarak sizlerle birlikte büyümek en büyük hedefimiz olacaktır.

 

Ürünlerimizde S.Ü. Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümünden deney raporları ve CE belgesi bulunmaktadır.

 

Daha iyi hizmet amacıyla müşteri memnuniyetini ön plana alarak sürekli kaliteyi, rahat ve kolay kullanımı siz çiftçilerimize sunmanın gayreti içindeyiz.

 

Güveniniz, Öneri ve Eleştirileriniz bizim en büyük sermayemizdir.